http://www.patikamagazin.hu/cikk/index/14690/masfel-het-sportolas-egy-belepo-araert_html
  Bejelentkezés
Regisztráció
RSS
A honlapon több, mint 13 000 cikk segíti az Ön gyógyulását!
 
 
Férfi Baba-mama Egészséges ízek Szépség Párkapcsolat és szex Fogyókúra
Gyógyszer nélkül? Betegszervezetek Életvezető Lélek Kultúra Sport & életmód
   
< Vissza  Sport & Életmód

Tovább >>  

  

Tovább >>  

  

Tovább >>  

Tovább >>  

Tovább >>  

      Tovább >>  

      Tovább >>  

Másfél hét sportolás egy belépő áráért

November 27. és december 05. között rendezik meg a Coca-Cola Testébresztő FitWeeket, amely – a Múzeumok éjszakájához hasonlóan – a fitnesztermek másfél héten át tartó népszerűsítő akciója. Egyetlen napijegy áráért ugyanis a megjelölt időszakon belül több fitnesztermet is ki lehet próbálni. Katus Attila különös akcióval támogatja a programot.

Katus Attila együtt izzad a három szépséggel

A népszerű aerobic világbajnok és Szombat esti láz győztese arra a feladatra vállalkozott, hogy egyszerre izzaszt meg három szépséget: Freire Szilvit, Kis Hegedűs Rékát és Rácz Zsuzsit.

 

Katus Attila aerobicórát tart három ismert modelnek:Freire Szilvinek, Kis Hegedűs Rékának és Rácz Zsuzsinak.Milyen volt a közös edzés?

Jó kondiban vannak a lányok, hiszen mindhárman rendszeresen mozognak, és a közös edzésnek nem is az volt a lényege, hogy kifáradjanak, hanem az élmény. Velük ellentétben azonban a magyarok sajnos keveset mozognak, mindössze a lakosság 10%-a sportol rendszeresen és 1% jár fitneszterembe. Ennek oka legtöbbször a lustaság és a kifogások keresése. Pedig igenis mindenkinek szüksége van mozgásra, hiszen általa egészségesebbek, energikusabbak, kiegyensúlyozottabbak lehetünk. Éppen ezért tartom nagyon jó kezdeményezésnek a FittWeek-et, mert minimális befektetéssel több mint egy héten keresztül számos fitnesztermet és szolgáltatást ki lehet próbálni. Szakemberek segítségével pedig könnyedén ki lehet választani azt a mozgásformát, amiben mindenki örömét leli és hasznos is” – mondja Katus Attila.


 

Katus Attila és a három modell az edzés végén elköszön egymástól.Fitneszmustra: hol tartják a legjobb órákat?

 

Rácz Zsuzsi az alakja megtartásáért jár kondizni, Freire Szilvi pedig elsősorban a jó közérzet és az állóképesség javítása miatt edz hetente 2-3 alkalommal. Ennek ellenére alig várják a Coca-Cola Testébresztő FitWeek-et, mert akkor nem csak a megszokott helyre, hanem számukra eddig ismeretlen fitnesztermekbe is ellátogatnak, hogy új mozgásformákat próbáljanak ki. Kis Hegedűs Réka is így tesz, ám ő nem azért, amiért a legtöbben, a fogyás miatt, hanem épp az ellenkezőjéért: növelni szeretné a súlyát.

Most, hogy beköszöntött a hűvös idő, a szabadtéri sportolási lehetőségek még inkább visszaszorultak, így a fitneszterem a legegyszerűbb és legjobb megoldás annak, aki edzeni szeretne. Úgy gondolom, a FitWeek remek lehetőség arra, hogy mindenki megmozgassa magát. Most nincs kifogás, hiszen szinte fillérekért rengeteg mozgásformát ki lehet próbálni! Én 17 éves korom óta – kisebb megszakításokkal, de lényegében folyamatosan – járok fitneszterembe, mert rendkívül fontos, hogy karban tartsam a testem. Mindig a súlyzós edzéseket részesítettem előnyben, most pedig kimondottan ezt csinálom, mert fel akarok szedni néhány kilót, és az a legjobb, ha ez izomként jelenik meg rajtam. Emellett a spinninget kedvelem; néhány hónapja szerettem bele, és roppant hasznosnak tartom” – árulja el Kis Hegedűs Réka.

 

 

Másfél hét sportolás egy belépő áráért

 

A Coca-Cola Testébresztő FittWeek minden eddiginél nagyobb lélegzetvételű lesz, ugyanis a hatodik alkalommal megrendezendő esemény kezdetben csak egy napon át tartott, majd, kétnapos, ötnapos, egyhetes lett. Most azonban másfél héten keresztül sportolhatnak az emberek egyetlen belépő áráért.

Az átlagembereknek szól ez az esemény, akik tisztában vannak azzal, hogy mozogni kellene, de még nem tették meg az első lépést. A FitWeek-en a Múzeumok éjszakájához hasonlóan egyetlen belépővel lehet az akcióban résztvevő összes fitnesztermet látogatni november 27. és december 05. között. A résztvevők a
wellonline.hu oldalon választhatják ki a számukra érdekes termeket. Nagyon bízunk benne, hogy sokan élni fognak a lehetőséggel, és mind többen és többen fognak mozogni, sportolni” – mondja Szepesi György főszervező.

 

 

FittWeek

A FittWeek programról bővebben a wellonline.hu oldalon lehet olvasni.


2010-11-26 08:00:00

További cikkek:

JELES NAPOK
Máj.
23.

Ma Dezső napja van.

Sok gyermekorvos és gyakorló anyuka ragaszkodik a "patikai popsikenőcsökhöz", amiket a gyermekorvos…
Habár a gyermekek helyes fogápolásra való nevelése a kicsik növekedésével együtt fejlődik, mégis sok…
"Anyu, apu, gyertek játszani!" - nos, ez gyakori kívánság. Ideális lenne, ha naponta sor kerülne közös…
Egy 16 éves fiú meghalt, mert öngyújtógázt szívott. Ezt a szert egyre több fiatal használja bódító hatása…
Hírek újonnan megjelent termékekről

 

 

Impresszum   |    Médiaajánlat   |    Adatkezelési nyilatkozat