http://www.patikamagazin.hu/cikk/index/9733/egyenre-szabott-szolgaltatas_html
  Bejelentkezés
Regisztráció
RSS
A honlapon több, mint 13 000 cikk segíti az Ön gyógyulását!
 
 
Férfi Baba-mama Egészséges ízek Szépség Párkapcsolat és szex Fogyókúra
Gyógyszer nélkül? Betegszervezetek Életvezető Lélek Kultúra Sport & életmód
   
< Vissza  Friss

Tovább >>  

  

Tovább >>  

  

Tovább >>  

Tovább >>  

Tovább >>  

      Tovább >>  

      Tovább >>  

Egyénre szabott szolgáltatás

Akár úgy is mondhatnánk, Endrei Judit váltott: már nem annyira a televízió, mint inkább „városa szerelmese”, melynek jelenleg színházi életét szervezi, és amelynek patikája – elbeszéléséből – ugyanolyan kedvesnek tűnik, mint maga a barátságos, hangulatos Szentendre.

– Annak ellenére, hogy a televízió képernyőjén mostanában valóban ritkán láthatnak a nézők, a háttérben én azért nagyon szorgalmasan dolgozom – mesél munkájáról

a közismert műsorvezető-bemondónő. – Gőzerővel szervezem a szentendrei Skanzen–Amfiteátrum programjait a Szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeummal közösen: ez már a második évad lesz... Emellett pedig egy nőknek szóló könyvet készítek – számol be sokszínű foglalatosságairól Endrei Judit. – Unatkozásra egyáltalán nincs időm – teszi hozzá. – Fő tevékenységem pedig – természetesen – két kislányom, Laura és Nóra, kedves nőszemélyek, mondhatni, már igazi kis nőcik, szeretnek öltözni, sminkelni. Aranyosak, szorgalmasak, és nagyon jó partnereim, mintha barátnőim lennének – mint ahogy azok is.

Szentendrén lakunk, és ahogy a jelenlegi munkámból is gondolható talán, nagyon szeretek itt élni. Ebben a szép kora nyári időben esténként gyakran kisétálunk a Duna-partra, csavargunk a városban, aminek egyébként nagyon kedves kis patikája van. A gyógyszerész, Zsófia aszszony mindenben segítségünkre van, így gyakran tőle kérünk tanácsot, hogyan úszhatnánk meg a betegséget. Ô mindig készségesen eligazít, megfelelő készítményeket vagy éppen gyógyteákat ajánl, mert lehetőség szerint igyekszem nem túl kemény gyógyszerekkel kúrálni magamat és a családomat. Nálunk én voltam az egyetlen, akinek sikerült meghűlés, nátha nélkül átvészelnie a téli hónapokat, a többiek prüszköltek, köhögtek... Egy anya persze ritkán engedheti meg magának azt a luxust, hogy beteg legyen.

Ám szerencsére itt a nyár, ami csak ritkán hoz magával betegséget, és rengeteg alkalom adódik a kikapcsolódásra. Szentendrén élni már magában vakáció. Gyakran látogatunk például Visegrádra, a lepencei strandra, ami valóban gyönyörű, ott pihenni nagyszerű időtöltés. Úgy tervezzük, esetleg a nyár végén egy hétre, tíz napra felkerekedünk és elutazunk Európán belül valahová a családommal – mesél a nyárra vonatkozó elképzeléseiről Endrei Judit. – Ha nagyobb útra indulunk, mindig megkérem Zsófia asszonyt, állítson össze számunkra egy kis útipatikát – fűzi hozzá. – A gyógyszertárban egyébként is mindig különleges, személyre szabott szolgáltatást kapunk, és úgy vélem, nem csupán azért, mert Szentendre kisváros. Sokszor még egy-egy Patika Magazinnal is megajándékoznak bennünket, amit így aztán igen jól ismerek és szívesen is olvasgatok.

Sz. N.


2006-02-13 15:55:58

További cikkek:

JELES NAPOK
Máj.
24.

Ma Eszter, Eliza napja van.

Sok gyermekorvos és gyakorló anyuka ragaszkodik a "patikai popsikenőcsökhöz", amiket a gyermekorvos…
Habár a gyermekek helyes fogápolásra való nevelése a kicsik növekedésével együtt fejlődik, mégis sok…
"Anyu, apu, gyertek játszani!" - nos, ez gyakori kívánság. Ideális lenne, ha naponta sor kerülne közös…
Egy 16 éves fiú meghalt, mert öngyújtógázt szívott. Ezt a szert egyre több fiatal használja bódító hatása…
Hírek újonnan megjelent termékekről

 

 

Impresszum   |    Médiaajánlat   |    Adatkezelési nyilatkozat